Czy jesteś gotowy na eksport?

plansza informacyjna z zaproszeniem na webinarium
Spotkanie informacyjne dla MŚP planujących lub prowadzących działalność eksportową (10 marca 2021 r., 10:00, platforma GoToMeeting).

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna?  Na te i inne pytania poznasz odpowiedź 10 marca podczas spotkania informacyjnego „Czy jesteś gotowy na eksport?” – webinarium z udziałem praktyków skutecznie wprowadzających małe i średnie firmy na rynki zagraniczne.


Zapisy: bit.ly/spotkanie4 (udział bezpłatny)


Program spotkania:

Otwarcie
- Krystian Stępień – Prezes Funduszu Górnośląskiego S.A.
- Witold Bańka – Prezydent Światowej Agencji Antydopingowej WADA, Ambasador Marki Śląskie, Minister Sportu i Turystyki w Latach 2015-201Czy jesteś gotowy na eksport?
- Marcin Jabłoński – Wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach, Mentor w projekcie The Next Society dedykowany klastrom krajów Afryki Północnej i Środkowego Wschodu

Jak zacząć eksport? – Q&A z praktykiem
- Marcin Jabłoński – Wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach
- Karol Dobrowolski – Wiceprezes Warszawskiej Izby Gospodarczej, od wielu lat prowadzący projekty biznesowe w Angoli

Śląskie MŚP na rynkach zagranicznych – programy wsparcia eksportu
- Łukasz Rosicki – Fundusz Górnośląski S.A.


Jak wziąć udział w webinarium?

Aby zapisać się należy skorzystać z formularza zapisu: bit.ly/spotkanie4   

Spotkanie będzie odbywało się na platformie Gotomeeting. W celu szybkiego logowania na webinarium należy pobrać oprogramowanie Gootomeeting na komputer lub tablet. Oprogramowanie można pobrać tutaj: https://support.goto.com/meeting/help/download-now-g2m010002


Webinarium „Czy jesteś gotowy na eksport” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju działalności biznesowej na poszczególnych rynkach.


Więcej informacji: fgsa.pl/spotkanie4